סל קניות ( פריט)

אין לך פריטים בסל הקניות שלך.

סך ביניים: 0.00 ₪

אודות MyVinilo - חנות טפטים בהוד השרון

MyVinilo הנה חנות טפטים בהוד השרון, אשר מציעה מבחר עצום של דגמי טפטים, מדבקות קיר, וילונות ושלל מוצרים נוספים לבית בעיצוב אישי. 

העיצובים שלנו מגיעים עם אלמנטים נפרדים ומאפשרים שימוש נוח של מיקום והתאמה מושלם למרחב הרצוי שנמדד.

המודלים המורכבים מגיעים עם תבנית שמאפשרת לכם לשחזר את העיצוב שבחרתם בצורה מדויקת. עם זאת, ישנה גם אפשרות לעיצוב אישי של טפטים, מדבקות ומוצרים נוספים באמצעות הדפסה של הדגם שאתם מביאים אלינו.

ומה קורה אם הדבקתם טפט או מדבקה בצורה לא טובה? ובכן, אנו משתמשים בחומר להסרה שמאפשר תיקון טעויות באופן מיידי, בקלות וללא שום בעיה.

איסוף מחנות הטפטים שלנו בהוד השרון או משלוח לכל הארץ

כל מדבקותה הויניל שלנו מגיעות בתוך תיקייה מעוצבת אשר הופכת את את המתנה למושלמת. זמן המשלוח הוא עד 7 ימי עבודה מרגע התשלום, באמצעות דואר ישראל.

אודותינו

MyVinilo הוא מותג חלוץ במדבקות ויניל דקורטיביות. פרויקט ממרסלה גומז, מעצב והיוצר של MyVinilo המותג והבעלים של חנות העיצוב L'Appartement.

בשנת 2005 נפתחה החנות הראשונה L'Appartement בברצלונה. הרעיון מאחורי MyVinilo נולד בשנת 2006 כהצעה חדשה להקנות מראה חדש לקירות בפשטות ובמהירות, והחל משנת 2007, המעצב שעושה את זה באופן בלעדי מדבקות. 

בשנת 2007 החנות המקוונת למותג נפתחה באמצעות כתובת www.myvinilo.com. בשנת 2008, MyVinilo נקרא כמוצר מגמה האחרון על ידי מגזין Times.

אם יש לך שאלות נוספות לשלוח לנו דואר אלקטרוני.