סל קניות ( פריט)

אין לך פריטים בסל הקניות שלך.

סך ביניים: 0.00 ₪

תנאי מכירות

 1. הזמנת מדבקות קיר My Vinilo

  המכירה מתבצעת באמצעות כרטיס אשראי (ויזה, מאסטרקארד, אמריקן אקספרס, דיסקובר) או על ידי העברה באמצעות חשבון PayPal. אנו נתחיל לטפל בהזמנה מרגע קבלת אישור התשלום. יתכנו שינויים בין צבע המדבקות קיר המודגם על גבי מסך המחשב לבין צבעו בפועל. מכיוון שהבדל זה עשוי להשתנות ממסך למסך, Myvinilo אינה נוטלת אחריות בגין הפרשי צבעים או גוונים בין צבע הוויניל המודגם על גבי מסך המחשב לבין צבעו בפועל.

 2. מחיר מדבקות קיר My Vinilo

  מחירים המופיעים באתר האינטרנט שהמחירים המוצגים בעמודי האינטרנט של מדבקות קיר Myvinilo והמחויבים ללקוח כוללים מע"מ על פי חוק ואת ההיטלים הנוספים התקפים.

 3. מסירת מדבקות קיר My Vinilo

  בעבור הזמנות בתוך ישראל, יישלחו מדבקות קיר Myvinilo ללקוח תוך 7 ימי עסקים מקבלת אישור התשלום. ארכות המסירה הן להתייחסות בלבד, והחברה נוקטת במאמץ כדי לעמוד בהן. על אף זאת, עיכוב במשלוח לא יהווה עילה לביטול ההזמנה או לדרישת פיצוי מכל סוג. כל סעיף פיצוי בגין עיכוב המועלה על ידי הלקוח יישאר חסר תוקף עקב היישום של תנאי מכירה אלה. בעבור האיים הקנאריים מהווה הארכה למסירה 15 יום בקירוב. המסירה נחשבת כאילו בוצעה כאשר המוצר עומד לרשות הלקוח המזמין בעקבות מסירתו על ידי המשלח, וכאשר הלקוח הסופי חותם על אישור המסירה. זו אחריותו של המקבל לבדוק את המוצרים עם קבלתם ולהעלות כל הסתייגות או תלונה אשר יוכלו להיות מוצדקות. אם המוצרים הנמסרים אינם תואמים, בטיבם או בכמותם, את אלה המפורטים בתעודת המסירה, חלה חובה על הלקוח להעלות את תלונתו תוך 48 שעות ממועד קבלת הסחורה. כל אימת שלא הוסכם על מסירת הסחורה ללא עלות כספית, מתבצעת המסירה תוך חיוב הלקוח.

 4. דמי משלוח של מדבקות קיר My vinilo
 5. עלויות המשלוח של מדבקת קיר אחת מתחילות בסך של 15 ש"ח. לאחר סכום בסיס זה, משתנים דמי המשלוח בהתאם ליחס משקל/נפח כמו גם בהתאם ליעד המשלוח. תוכל לראות את עלויות המשלוח שלך בסל הקניות בכל עת.

 6. החזרה אפשרית של מדבקות קיר My Vinilo

  אם קיימת טעות במשלוח, או אם המוצר פגום, נושאת חברת Myvinilo בעלויות הכרוכות בהחזרתו. החלפת המוצר הפגום תתבצע ברגע שהלקוח יודיע לחברה על קיום הפגם וללא עלות בעבורו.

 7. מידע כללי

  MyVinilo® הוא מותג רשום הנמצא בבעלות Cazali Sylvain 000853802M SLNE,, מכתובת enric granados, 44, 08008 Barcelona,. מספר זהות ברשת המיסים הספרדית: B63937510.